Laikinas stabdomas pristatymas kurjeriu

Mieli klientai,

Dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbus karantiną, imamės visų prevencijos priemonių ne tik darbuotojų, bet ir klientų bei visuomenės sveikatos saugumui užtikrinti. Norime pranešti apie pasikeitusias siuntų pristatymo sąlygas ir pasidalinti rekomendacijomis, užtikrinančioms toliau palaikomą siuntų pristatymo kokybę.

Karantino sąlygomis ir siekiant išlaikyti nuolatinį siuntų pristatymą koreguojame siuntų pristatymo tvarką:

  • Nuo kovo 16 d. visos privatiems gavėjams skirtos el. parduotuvių siuntos su kurjeriniu pristatymu automatiškai peradresuojamos į artimiausią laisvą paštomatą iš anksto neperspėjus. Primename, kad prekių pristatymas į paštomatus lieka vienu saugiausių būdų, nes jis leidžia išvengti tiesioginio kontakto. Didžioji dalis – 298 iš 300 – mūsų paštomatų įrengti atvirose vietose, lauke, mokėjimas už paslaugas vykdomas bekontakčiu atsiskaitymo būdu, o tai taip pat sumažina riziką.
  • Kadangi nuo kovo 16 d. visas siuntas pristatome tik į paštomatus turint kitų siuntų pristatymo partnerių paslaugas jūsų el. parduotuvėje, rekomenduojame išjungti Omniva kurjerinį servisą.
  • Siekiant išvengti bet kokio tiesioginio kontakto, rekomenduojame išjungti  COD („cash on delivery“) galimybę ir skatinti klientus už siuntas apmokėti iš anksto pirkimo metu.
  • Jeigu ir jūsų administracija dirba nuotoliniu būdu – informuokite savo verslo tiekėjus apie tai, kad mūsų kurjeriai nepristatinėtų siuntų, kuomet nurodytu adresu nėra gavėjų, galinčių priimti siuntas.
  • Jei matote siuntų srautų padidėjimą, praneškite jūsų Omniva vadybininkui iš anksto – mes atitinkamai planuosime savo resursus ir sieksime ir toliau užtikrinti, siuntų pristatymo kokybę.
  • Skatinkite klientus paštomate atsiimti siuntas kaip įmanoma skubiau – taip galėsime užtikrinti, kad kuo didesnis ratas žmonių Llietuvoje turėtų galimybę gauti prekes į mūsų paštomatus.
  • Svarbu paminėti, kad atsižvelgiant į griežtesnę pasienių kontrolę ir pasienio ruožuose susidariusias eiles, galimi trikdžiai dėl savalaikio siuntų iš/į Lietuvos pristatymą/gavimą.

Kad siuntos pasiektų kiekvieną, mūsų 300 paštomatų tinklas išsidėstęs visoje Lietuvoje, todėl yra patogus tiek didesnių miestų, tiek kaimo vietovių gyventojams. Atnaujinkite artimiausio paštomato pasirinkimo modulį, jei dar nesate to padarę kaip galima greičiau.

Primename, kad „Omniva LT“ administracija dirba nuotoliniu būdu iki kovo 30 d., situacijai pasikeitus šis terminas bus pratęsiamas, tačiau bendrovė dirba įprastiniu režimu.

Jeigu turite bet kokių papildomų klausimų – kviečiame kreiptis į jūsų vadybininką.

Tikime, kad laikydamiesi visų prevencinių priemonių, galėsime ir toliau kokybiškai aptarnauti visų mūsų klientus.

 

Simonas Bielskis,

Omniva Lietuva generalinis direktorius.

Svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurių informacija padeda pagerinti puslapį ir jūsų patirtį.